• מגי אדם

קשת

קשת קשור בהבטחה שבחיים. לחיות מתוך אינטואיציה. מאפשר לנו לראות את עצמנו כחלק אינטגרלי מהמכלול, חלק מהקוסמוס, מהטבע והחי. קשת מדבר על חיפוש משמעות, חיפוש חוכמה, פילוסופיה שתנחה את חיי. למצוא משמעות הגדולה ממני עצמי. להבין את חוקי הנצח. קשור בסמלים, משלים, טקסים ופולחנים. פתוח אל מה ששם, מעבר לאופק. מזל הקשור במסעות – של הגוף ושל המודעות. מדבר על חסד ואמת, חופשיות, אופטימיות, אור ותקווה. לראות טוב, לחשוב חיובי, לזהות פוטנציאל. להתחבר למזל הטוב.

קשת מחובר לרגע וקשוב לרגע בעודו מבין גם עבר ועתיד.השיעור של קשת – לחפש אמת, להתחבר לאמת.

באהבה קשתים יבקשו חופש וקשר פתוח. נישואים פתוחים. להיות ביחד ולחוד. נמשכים לבן או בת זוג מתרבות שונה, מבטא זר, ריח אחר. הקרוב לא מושך. בקשרים של קשתים לא מסתירים דברים, הכל גלוי. אין רכושנות, אין קנאה. עלולות להיראות בעיות קנאה מסויימות רק באותם מקרים שבהם השמש בקשת וונוס בעקרב, אבל בעיקרון אנשים שהם מטבעם תלותיים, רכושנים או קנאים לא יתאימו לקשת. הקשתים הם גלויים, ישרים ופשוטים באהבתם ומנהגם, אומרים הכל, מה שמתקבל לעיתים כחוסר טקט או חוסר התחשבות. משחקי רומנטיקה ומשחקי כבוד לא מדברים אל ליבם. נהנים באהבה, שמחים לאהוב, אך בלי לחץ ובלי הגדרות. נשארים ביחד שנים רבות, מגדלים ילדים ומתחייבים בפועל - קשר שיש בו הכל - רק בלי טבעת.

מי שחי עם קשת (אופק, או שמש או מה, לא משנה) טוב אם יוציא מהלקסיקון שלו ביטויים כמו "איפה היית" "למה איחרת" או "יחסינו לאן". רעיון החופש חשוב מדי. בלי תחושת חופש לא תתאפשר נאמנות. יותר חופש, יותר נאמנות.


(מתוך לומדים אסטרולוגיה עם מגי אדם, כרך ראשון "גלגל המזלות")

68 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול