לימודי אסטרולוגיה

עם מגי אדם

למדתם עצמאית, קראתם והתעדכנתם אך טרם נכנסתם לזה ממש?
יש לכם ידע באסטרולוגיה ואתם מבקשים ללמוד עתה באופן מסודר?

למֶגי מגוון אפשרויות ללימודי אסטרולוגיה:

אסטרולוגיה למתקדמים בקבוצה

יום שלישי 10:00-13:00 בשערי תקווה

קורס אסטרולוגיה ממשיך. בכל שיעור לומדים חומר תיאורטי מתקדם ומתרגלים ניתוח מפה בפועל. בתוך הקורס ניתנות סדנאות שונות כמו מקצוע, זוגיות, דרקונים, זויות, הוררי, פרוגרשן, ועוד ועוד. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בביתה של מֶגי בשערי-תקווה.

נותרו 2 מקומות

לימודי אסטרולוגיה למתחילים דרך סקייפ/זום

יום ראשון בערב 20:00-22:45

שיעורים המותאמים לאנשים בעלי ידע ראשוני. קבוצה חדשה יחסית, מתאימה למעוניינים לצאת לדרך ללימוד מעמיק וארוך זמן. הזדמנות! (זהו הקורס האחרון למתחילים שייפתח על ידי מגי)

נותרו 3 מקומות

לימודי אסטרולוגיה למתקדמים דרך סקייפ/זום

יום רביעי בבוקר 10:00-12:45

שיעורים המותאמים לאנשים בעלי ידע היודעים לנתח מפות ומעוניינים בהעשרה והעמקה של הידע שברשותם. מותאם גם לאנשים העובדים בשטח או לכאלה שלמדו חודשים אחדים.

במסגרת הקורס ייערכו סדנות שונות כמו סדנת זוגיות, התאמת מקצוע, סדנת זויות ועוד ועוד. בכל שיעור ניתן ידע תיאורטי ולאחריו תירגול מעשי של מפה. 

נותרו 2 מקומות

סדנת זוגיות – 8 שיעורים

השאירו פרטים ונעדכן אתכם בפתיחת הקורס הבא

הסדנה כוללת זיהוי הזוגיות הנכספת כנגד הזוגיות הרשומה, התאמה בין שתי מפות (סינסטרי) ניתוח מפה משולבת (קומפוזיט). ניתוח מפת פגישה.

הירח והדרקונים שלו – 4 שיעורים

השאירו פרטים ונעדכן אתכם בפתיחת הקורס הבא

הסדנה תדבר על מקומו הייחודי של הירח בין קבוצת האישיים. מהם הדרקונים של הירח, מה תפקידם בחיינו, כיצד לעבוד עימם. משמעותם דרך המזלות והבתים, הקשר שלהם לגלגולים קודמים וכיצד הם עוזרים לזהות את הרעיון המרכזי של המפה.

מורים ואלים – 8 שיעורים

השאירו פרטים ונעדכן אתכם בפתיחת הקורס הבא

המורים ויחסיהם עם אוראנוס, נפטון ופלוטו. כיצד ניתן להבין דרכם את השיעורים הרוחניים של האדם. תהליך ההתפתחות הרוחני והנשמתי של האדם וזיהוי גלגולים קודמים. התמודדות וריפוי טראומה.
* הסדנה מיועדת לבעלי ידע רציני בלבד.

זויות ראשיות – 4 שיעורים

השאירו פרטים ונעדכן אתכם בפתיחת הקורס הבא

נלמד את החוקים הקשורים בהבנת שבע הזויות הראשיות, דרכי הפעולה שלהן בתוך מפה, תהליך ההתפתחות והיחסים בינן לבין עצמן, הן מבחינה רעיונית והן בתוך מפה.
תירגול מעשי של כל זוית וזוית דרך כוכבים

סדנה ללימוד קלפי טארות -  12+1 שיעורים

השאירו פרטים ונעדכן אתכם בפתיחת הקורס הבא

לימוד 4 הסדרות של קלפי הטארות וכיצד להשתמש בהם באופן אישי ומקצועי. לימוד פריסות שונות כמו פריסת שאלה, פריסה קלטית, פריסת אדם, פריסת גלגולים ועוד ועוד. השיעור האחרון יוקדש לתירגול מול אנשים חיים. היכרות עם קלפי הטארות תורמת מאד לעבודה המעשית בשטח. עדיפות לבעלי ידע באסטרולוגיה.

סדנה ללימוד קלפים אינדיאנים - 12 שיעורים

השאירו פרטים ונעדכן אתכם בפתיחת הקורס הבא

לימוד קלפי החיות של המיסטיקה האינדיאנית וכיצד נוכל להשתמש בהם להתפתחות רוחית ונשמתית, להבנת הטוטם האישי שלנו, הזוגיות בחיינו, ואף להיעזר בהם בנקודות צומת בחיינו. לימוד פריסות שונות כמו הטוטם האישי, פריסת הדרך, פרפר, מסר ועוד. הבנת הטוטם מקבילה בחלקה לניתוח מפת לידה. קורס קסום וייחודי!

הלימודים כוללים עבודות ושיעורי בית

לעומדים בעבודת הגמר תינתן תעודת הסמכה

להרשמה - מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

arrow&v

הצטרפו לקבלת עדכונים ממגי >

Ⓒ כל הזכויות שמורות למגי אדם 2020

עיצוב אתרים: Ima'ge  |  עיצוב ספרים: טוש טוש | צילומים של מגי: רוני אשר

  • Facebook Social Icon